• Bazar, Aprel 14, 2024
  • Bakı, 14.0°C

Azərbaycan Respublikası Elm və Təhsil Nazirliyi

Torpaqşünaslıq və Aqrokimya İnstitutu

Gənc Alim və Müxtəxəssislər Şurası

 

Elmi işçilər

 

  1. Yelmarlı Tərlan İlham oğlu(Sədr) - elmi işçi, Mikroelementlər və mikrogübrələr lab.
  2. Baxışov Dəyanət Rahim oğlu(Sədr müavini) - elmi işçi, Torpaq aqrokimyəvi tədqiqatlar və kütləvi analizlər
  3. Tağıyeva Səbinə İlham qızı(katib) -  elmi işçi, Torpaq Fizikası lab.(dissertant)
  4. Hacıyeva Günel Əli qızı- elmi işçi, Torpaqların genezisi, coğrafiyası və kartoqrafiyası lab
  5. Məhərrəmova-Quliyeva İncə Pənah qızı- elmi işçi, Torpaq aqroekologiyası və bonitirovkası lab.
  6. Nəsirova Zərnigar Ədalət qızı- elmi işçi, Suvarmanın müasir problemləri lab.
  7. Məmmədova Günel Elman qızı- elmi işçi, Torpaq aqroekologiyası və bonitirovkası lab
  8. Xudai Aysel Allahverdi qızı- elmi işçi, Torpaqların rekultivasiyası lab.
  9. Həsənova-Babazadə Rəna Ələkbər qızı- elmi işçi, Torpaq Coğrafi- İnformasiya Sistemləri lab
  10. Məmmədova İlahə Yusif qızı- elmi işçi, Torpaq aqrokimyəvi tədqiqatlar və kütləvi analizlər lab.
  11. Dadaşova Aytac Şakir qızı-  elmi işçi, Mikroelementlər və mikrogübrələr lab.
  12. Yüzbaşova Nuranə Şahverdi qızı- kiçik elmi işçi, Torpaq örtüyünün strukturu lab.(dissertant)
  13. Əlisoy Nərmin Habil qızı- elmi işçi, Torpaq Coğrafi- İnformasiya Sistemləri lab.
  14. Qasımov Qəni İbrahim oğlu- elmi işçi, Torpaq aqroekologiyası və bonitirovkası lab.
  15. Nəcəfova Nərmin Zakir qızı- elmi işçi, Torpaq aqroekologiyası və bonitirovkası lab.
  16. Məmmədova Roza Nazim qızı-b.e.f.d böyük elmi işçi, Torpaq biologiyası lab
  17. Süleymanova Fəridə Fərahim qızı, kiçik elmi işçi, Torpaqların eroziyası lab.
  18. Vəliyeva Aygül Tahir qızı-  kiçik elmi işçi, Coğrafi- İnformasiya Texnologiyaları lab
  19. İslamzadə Rəhilə Xankərəm qızı – a.e.f.d, böyük elmi işçi- Torpaq aqrokimyəvi tədqiqatlar və kütləvi analizlər
  20. İslamzadə Tarıverdi Allahverdi oğlu- elmi işçi- Torpaq ekologiyası-beynəlxalq lab.
  21. Hüsüyev Fuad Eldar oğlu-  kiçik elmi işçi- Suvarmanın müasir problemləri lab.
  22. Rzayeva Rəhimə Mirheydər qızı –  elmi işçi,Torpaqların mineralogiyası və kimyası lab

Texniki işçilər

  1. Rəhimova Şəbnəm Ehtiram qızı-  Mühasib.
  2. Qiyasova Xəyalə Mirzəşah qızı – böyük laborant, Üzvi gübrələr
  3. Məmmədov Mürsəl Rəhim oğlu- Baş aqromeliorator
  4. Feyzullayeva Zərifə Fərhad qızı-  Beynəlxalq və İctimaiyyətlə əlaqələr şöbəsinin müdiri.
  5. Həsənzadə Ramiz Namiz oğlu  – Texniki Təchizat şöbəsinin müdiri.
  6. Axundzadə Həbib İlham oğlu- anbardar. Təchizat və xidmət şöb.
  7. Əliyeva Zəhra Turab qızı - redaktor, baş mütəxəssis.
  8. Səlimbəyli Aydan Yusif qızı- tərcüməçi, Beynəlxalq və İctimaiyyətlə əlaqələr şöb.
  9. Hüseynov Nazim Rasim oğlu - mühasib.
  10. Şərifova Nərmin Rəcəb qızı- baş mütəxəssis, Beynəlxalq və İctimaiyyətlə əlaqələr şöbəsi
  11. Xanlarova Türkan Həqiqət qızı- böyük laborant, Torpaqların mineralogiyası və kimyası lab
  12. Quliyeva Aydan Həqiqət qızı-  böyük laborant, Suvarmanın müasir problemləri lab.
  13. Sərdarlı Fidan Ramiz qızı-  böyük laborant, Suvarmanın müasir problemləri lab
  14. Cahangirova Günay Ramazan qızı -  laborant, Mikroelementlər və mikrogübrələr lab.
  15. Babayeva Leyla Akif qızı- böyük laborant, Torpaq rekultivasiyası lab.